Publikacje nauczycieli

• „Dobry, święty Mikołaju Wszystkie dzieci Cię kochają. Usiądź sobie między nami. Obdarz dzieci prezentami” Mikołaj usiadł także koło Smerfów i obdarował ich wielkimi paczkami. Przygotowania trwały już od kilku dni. Dzieci skrupulatnie odliczały czas do spotkania, przygotowały wystawę prac plastycznych, uczyły się piosenki, którą zaśpiewały

2018-12-12, 20:23 Jolanta Karska
  • We wtorek 11 grudnia dzieci z grupy Biedronek i Niezapominajek spotkały się z przedstawicielkami Koła Gospodyń Wiejskich w Pudliszkach panią Anią Hajduk oraz Bożeną Wujczak aby upiec tradycyjne świąteczne pierniczki. Po zarobieniu ciasta przedszkolaki z pomocą gości zajęły się wykrawaniem ciasteczek przy pomocy przyniesionych do przedszkola foremek. Następnego dnia

2018-12-12, 20:16 Ewa Dziubałka
  • "Mikołaj, Mikołaj jedzie samochodem, bo gdzieś zgubił saneczki w te mroźną pogodę." O grupie Biedronek - święty Mikołaj również nie zapomniał. Dzieci rozmawiały z Mikołajem o tym co lubi robić, gdy ma trochę wolnego czasu, potem wręczyły samodzielnie wykonany album, mówiły wierszyki i zaśpiewały piosenkę.

2018-12-12, 20:16 Jolanta Karska
  • "Jedzie święty Mikołaj, z dalekiej północy, od wioski do miasta pędzi w środku nocy." Dzieci z grupy Krasnali wręczały Mikołajowi samodzielnie wykonane upominki i rysunki oraz śpiewały piosenki.

2018-12-12, 20:06 Jolanta Karska
  • "Idzie święty Mikołaj, brodą białą świeci. Worek z prezentami ma dla grzecznych dzieci". Grupę Pajacyków również odwiedził święty Mikołaj. Dzieci zapytały go czy otrzymał listy od nich i zaśpiewały piosenkę.

2018-12-12, 19:59 Jolanta Karska
  • "Mikołaju, Mikołaju witaj nam, witaj nam. Ładnie się kłaniamy, uśmiech posyłamy bądź wśród nas". Dnia 6 grudnia odwiedził grupę Pszczółek św. Mikołaj. Dzieci z wielkim zainteresowaniem zadawały Mikołajowi pytania: skąd przyjechał i czym przyjechał do nich.

2018-12-12, 19:50 Jolanta Karska
  • Do naszego przedszkola zawitał specjalny gość, Wójt Gminy Wieliszew, Pan Paweł Kownacki. Przedszkolaki otrzymały od Pana Wójta piękne paczki świąteczne. Serdecznie dziękujemy.

2018-12-12, 19:40 Iwona Rosłońska
  • Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Na początku grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola!

2018-12-12, 19:34 Iwona Rosłońska
  • Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Przedszkole w Janówku. „Przybyły”ze swoimi małymi właścicielami, aby świętować "Dzień Pluszowego Misia".

2018-12-12, 19:29 Iwona Rosłońska
  • W dniu 10 listopada dzieci z grupy 4-latków stanęły na starcie "Biegu Niepodległości" w Janówku Pierwszym - świętując tym samym setną rocznicę odzyskania niepodległości. Wszystkie dzieci startujące otrzymały pamiątkowe medale. Po przekroczeniu linii mety wszyscy uczestniczy mogli posilić się smakołykami przygotowanymi przez lokalne stowarzyszenia.

2018-12-12, 19:17 Iwona Rosłońska
Wyświetl