wybierz autora:
  • Wyjazd do Wrocławia dzieci sześcioletnich z grup: ,, Biedronki”, ,,Misie” i ,,Żabki” udał się wyśmienicie. Wrocław powitał nas bardzo słoneczną pogodą. Choć było upalnie daliśmy radę. Najbardziej oczekiwaną przez dzieci atrakcją był rejs stylowym
    Relacja 2019-06-09, 20:40 | autor: Justyna Dybek
  • W dniu dzisiejszym odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia edukacyjne prowadzone przez panią Mirosławę Żyłę z Biblioteki Pedagogicznej w Wieruszowie. Tematem spotkania były dzieje rodu Wieruszów przedstawione na kanwie książki Pawła Wakuli "Wierusz i Nikt".
    Relacja 2019-06-06, 13:39 | autor: Kamilla Sowińska
  • Moc atrakcji przygotowanych dla dzieci z okazji ich święta, czekała na nie na Zwariowanym miasteczku na Zamczysku. Mnóstwo kolorowych warsztatów, bajki w samolocie, przedstawienie dla dzieci, szaleni naukowcy "science for kids", miasteczko dmuchańców,konkursy,
    Relacja 2019-06-05, 19:42 | autor: Magdalena Musiał
  • Wszystkie dzieci wzięły udział w zajęciach z programowania LEGO "Roboklocki". Wspólna zabawa z wykorzystaniem robotów dostarczyła dzieciom wiele radości. Każdy przedszkolak miał możliwość sterować przestrzennym modelem z wykorzystaniem tabletu.
    Relacja 2019-06-04, 17:07 | autor: Magdalena Musiał
  • "Kochana Mamo, kochany Tato, bardzo kochamy Was głównie za to, że zawsze o nas ogromnie dbacie i nas na pewno mocno kochacie. W czasie odbywających się w całym przedszkolu uroczystości, dzieci z radością recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.
    Relacja 2019-06-04, 16:40 | autor: Magdalena Musiał