"Śpiewać, tańczyć każdy może"

09 czerwca dzieci z grupy Misie z PSP NR 3 w Wieruszowie wzięły udział w VI Imprezie Integracyjnej „Śpiewać, tańczyć każdy może”, która odbyła się w Zespole Szkół Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie. Celem imprezy było m.in. zintegrowanie ze sobą dzieci zdrowych z niepełnosprawnymi. Jednym z punktów imprezy były występy dzieci przed publicznością. Misie z Przedszkola Nr 3 zaprezentowały się w krótkim przedstawieniu pt.” Gdzie jesteś wiosno?” Po występach dzieci miały okazję wesoło bawić się, rysować, kolorować, a także posłuchać pięknie czytanych bajek przez panią bibliotekarkę. Organizatorzy imprezy zadbali także o to, by dzieciom nie zabrakło energii i przygotowali słodki poczęstunek oraz pyszny żurek z kiełbaską. Czas spędzony na zabawie minął bardzo szybko i trzeba było wracać do swojej placówki. Każdy uczestnik wracał do niej z pełnymi rękoma upominków oraz wielkim uśmiechem na twarzy, a także z pytaniem kiedy będzie można powtórzyć tak świetną zabawę. Dziękujemy organizatorom imprezy za zaproszenie i czekamy na kolejne, życząc jednocześnie radości i uśmiechu w pracy i życiu osobistym. M. Świerczyńska.
Relacja 2016-06-20, 21:16 | autor: Magdalena Świerczyńska