Konkurs plastyczny "Moja rodzina i ja"

W miesiącu maju dzieci 5 i 6 letnie z grup Pszczółki, Biedronki oraz Misie wzięły udział w I Gminnym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Moja rodzina i ja” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Teklinowie. Do konkursu z naszego przedszkola zgłoszono 14 prac. Spośród wszystkich 47 prac nadesłanych na konkurs komisja konkursowa wyłoniła 6 prac w dwóch kategoriach wiekowych. Z naszego przedszkola najlepiej zostały ocenione 2 prace, gdzie każda zajęła II miejsce. Do laureatów II miejsc należą: 5- letnia Nela Musialska oraz 6- letnia Hanna Stojecka. Każda z dziewczynek otrzymała dyplom oraz nagrody w postaci książek oraz gadżetów. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wszystkim dzieciom gratulujemy zdolności plastycznych oraz pomysłowości w wykonaniu prac. Przedstawiamy nazwiska dzieci, których prace wzięły udział w konkursie: Adamczyk Maja, Falkiewicz Maja, Gaj Dawid, Napierała Adam, Werner Daria, Wrzesińska Małgorzata, Hanna Stojecka, Musialska Nela, Sułkowski Bartosz, Niedźwiecki Igor, Polak Łucja, Morawska Zuzanna, Fabiszewski Jakub, Kos Marta.
Relacja 2016-06-01, 23:30 | autor: Magdalena Świerczyńska