Udział dzieci w akcji charytatywnej.

9 grudnia dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w akcji charytatywnej przygotowanej przez koło teatralne „Pajacyk” działające przy Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II. Uczniowie zaprosili dzieci do obejrzenia przedstawienia pt.: „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.
Inscenizacja odbyła się w Wieruszowskim Domu Kultury a dochód z niej zostanie przekazany dla chorego Patryka.
Przedszkolaki z zachwytem obejrzały przedstawienie, które było przeplatane zabawami muzyczno – ruchowymi a uczniowie z Gimnazjum nr 1 stworzyli piękną scenografię i muzykę, mieli wspaniałe, barwne kostiumy. Świetnie się wcielili w role bajkowych postaci.
Pojawił się również Święty Mikołaj, który przywitał się z dziećmi i poczęstował je cukierkami.
Wyjazd zakończył się szczęśliwym powrotem do przedszkola. Dzieci miło wspominały chwile spędzone na wspólnej zabawie.
Relacja 2014-12-10, 19:17 | autor: Małgorzata Gawlik-Gattner