Przyjazd Mikołaja! :)

Święty Mikołaj odwiedził dzieci z naszego przedszkola. W imieniu wszystkich Św. Mikołaja powitała Pani Agnieszka Danielewska, po czym Gość usiadł na specjalnym fotelu, by obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez naszych milusińskich. Dzieci z grup: „Krasnoludki”, „Smerfy”, „Żabki”, „Misie”, „Motylki”, „Pszczółki” i „Biedronki” śpiewały piosenki i mówiły wierszyki. Występy przedszkolaków spotkały się z wielkim aplauzem. Następnie Św. Mikołaj po kolei odwiedził grupy obdarowując każdego przedszkolaka upominkiem. Nasi milusińscy z ciekawością zaglądali do paczek. Na szczęście nikt nie dostał rózgi. W tym dniu w przedszkolu było dużo radości, uśmiechu i zabawy. Dzień 5 grudnia 2014 r. na długo pozostanie w pamięci naszych kochanych dzieci.
Dziękujemy serdecznie Panu Henrykowi Matusiakowi, który ten wspaniały dzień uwiecznił w obiektywie swojego aparatu.
Relacja 2014-12-05, 18:09 | autor: Małgorzata Gawlik-Gattner