Dzień Piernika w grupie MOTYLKI

„ W święta każde dziecko wie, jak pierniczki robi się i ja też się na tym znam, palce lizać mówię Wam”

Piernikowy świat jest piękny i pełen cudownych aromatów. Dnia 18 grudnia świętowaliśmy w grupie MOTYLKI Dzień Piernika. Mamy z naszej grupy przyniosły wraz z dziećmi paczuszki pierników, a my ozdabialiśmy je kolorowymi posypkami i pisakami. W między czasie Panie przygotowały dzieciom zimową herbatkę. Jak na prawdziwych cukierników przystało, każdy z nas spróbował wyrobu, czy na pewno jest smaczny. Po przedszkolu unosił się wspaniały zapach pierniczków, który wprawił nas w świąteczny nastrój. Na jeden dzień zamieniliśmy się w prawdziwych cukierników, zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne! Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!
Relacja 2020-12-20, 11:46 | autor: Iwona Rabiega