Wakacje.

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci, dobiegł końca kolejny rok wytężonej pracy, kolejny rok starań o wiedzę i nowe umiejętności. Po wielu miesiącach zabawy i nauki w przedszkolu oraz w czasie pracy zdalnej nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji.
Dziękujemy Wam z całego serca za chęci, motywację, ciężką pracę i zaangażowanie
w zdalne nauczanie. Zawsze miło nam było oglądać zdjęcia i filmy Waszych sukcesów i osiągnięć, ponieważ to motywowało nas do pracy i dawało poczucie, że to co robimy, robimy dla KOGOŚ- dla WAS! Fajnie, że byliście! To było trudne zadanie- dla nas również- ale się udało!
Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy Wam Kochane Dzieci, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się wspaniale na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami, zbierając siły na nadchodzące w nowym roku wyzwania. A Wam Drodzy Rodzice dziękujemy za udział w różnych przedsięwzięciach, wydarzeniach przedszkolnych, za wsparcie i życzliwość a także gotowość do współpracy. Życzymy, by wakacje również dla Was były czasem beztroskiego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu. Pozdrawiamy. :-)

Dyrekcja,
Rada Pedagogiczna