Szanowni Rodzice,
od dnia 6 lipca 2020 r. Przedszkole będzie funkcjonowało w warunkach zaostrzonego reżimu sanitarnego dla dzieci rodziców, którzy uprzednio dokonają zgłoszenia.

Harmonogram pracy przedszkoli :

Lipiec – w budynku Przedszkola nr 3 ul. Fabryczna 6 – opiekę sprawują pracownicy Przedszkola nr 1
Sierpień - w budynku Przedszkola nr 3 ul. Fabryczna 6 – opiekę sprawują pracownicy Przedszkola nr 3

Zgłoszenia można dokonać osobiście lub poprzez e-mail do dnia 25 czerwca 2020 r.
Do przedszkola należy dostarczyć osobiście lub meilowo wypełnione i podpisane dokumenty:

1. Zgłoszenie dziecka do Publicznego Samorządowego Przedszkola Nr 3 w Wieruszowie na czas ograniczonego funkcjonowania w związku z zagrożeniem epidemicznym wraz z oświadczeniami;
2. Zgoda rodzica na pomiar temperatury ciała dziecka.

Nabór dotyczy dzieci, których oboje rodzice pracują lub dzieci matek pracujących samotnie wychowujących , którzy nie mają z kim pozostawić dziecka.

Załączamy również procedury, które będą obowiązywać w Przedszkolu od poniedziałku 6 lipca. Należy bezwzględnie się do nich stosować.

Wszystkie rzeczy osobiste dziecka muszą być podpisane i spakowane w jednorazowym worku foliowym.
W razie dalszych pytań, prosimy kontaktować się w godzinach 8:00-12:00.- tel.627841084 lub meilowo:przedszkole03@op.pl

Z poważaniem,

Dyrekcja Przedszkola