Wakacji nadszedł czas...

„Wakacji nadszedł czas…” – w naszym przedszkolu 14.06.2018 r. oficjalnie zakończyliśmy rok przedszkolny. Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Nie tak dawno witaliśmy się – był wrzesień i dzieci przyszły do naszego przedszkola. A dziś już nadszedł czas pożegnania. Miniony rok przyniósł wiele zabawy i nauki. Mnóstwo wspaniałych chwil, wydarzeń i uroczystości. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te miesiące z uśmiechem na twarzy.
Przed nami czas wakacji i wypoczynku. Życzymy wszystkim dzieciom dużo zabawy i czasu spędzonego z rodzicami. Czekamy ma Wasz powrót do nas we wrześniu. Jednak nie wszyscy spotkamy się ponownie. Dzieci z grup „Pszczółki” i „Biedronki” przekroczą po wakacjach próg szkoły. Dla nich kilkuletni pobyt w naszym przedszkolu dobiegł już końca.
Na zakończenie roku przedszkolnego i tym samym chcąc pożegnać „starszaki”, dzieci z młodszych grup przedszkolnych wraz z wychowawczyniami przygotowały wiersze i piosenki oraz drobne upominki dla swoich starszych kolegów i koleżanek. „Pszczółki” i „Biedronki” także zaprezentowały się w krótkim i ostatnim już występie w murach naszego przedszkola. Nie jednej osobie zakręciła się łezka w oku w obliczu pożegnania. Naszym absolwentom życzymy wiele sukcesów i spełnienia marzeń. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu:)
Relacja 2018-06-15, 23:53 | autor: Lena Płuska