Dzień Otwarty

„Wszystko zaczyna się od przedszkola…”, aby ułatwić proces adaptacji
w nowym miejscu jakim jest przedszkole 12 czerwca zorganizowaliśmy Dzień Otwarty w naszej placówce. Wszystkich przybyłych gości serdecznie powitały Panie Dyrektor, które zapoznały Rodziców z ofertą wychowawczo- dydaktyczną przedszkola, wręczyły foldery oraz materiały informacyjne.
Przyszli wychowankowie chętnie włączali się do zajęć zorganizowanych przez Panie: tańczyły, podskakiwały, wskazywały części ciała, śpiewały oraz kolorowały. Najwięcej jednak emocji wzbudziła zabawa z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz malowanie balonów wspólnie z Rodzicami. Podczas zabaw swobodnych dzieciaki miały okazję poznać swoich rówieśników, pobawić się zabawkami, zajrzeć w każdy ciekawy kątek oraz oswoić się
z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić. Rodzice mieli możliwość rozmowy między sobą oraz z Dyrekcją i Paniami pracującymi w różnych grupach.
Był to dzień wesoły, kolorowy i pełen pozytywnych wrażeń i emocji. Spotkanie zakończyło się wręczeniem drobnych-ale wywołujących uśmiech na twarzy dzieci- upominków oraz medali za wspólną zabawę.
Dzieciaczki do zobaczenia we wrześniu ! 
Relacja 2018-06-13, 17:45 | autor: Justyna Dybek