Bal w przedszkolu

W piątek 19 stycznia odbył się w naszym przedszkolu bal przebierańców. Pani dyrektor Iwona Hojczyk powitała wszystkie dzieci przebrane w piękne kolorowe stroje, które zaprezentowały swoje kostiumy w korowodzie bajkowych postaci. Pracownicy przedszkola również byli w tym dniu nie do poznania. Wszyscy radośni z uśmiechem na twarzach brali udział w zabawach tanecznych, pląsach i konkursach. Młodsi i starsi, razem ze swoimi paniami tańczyli w kółeczkach, parach oraz jeżdżących po całej sali pociągach. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania ulubionych przez dzieci przebojów. Do zabawy zachęcał nas zaprzyjaźniony z naszym przedszkolem DJ Jakub Musiał, który jak co roku przygotował dla nas wiele muzycznych niespodzianek. Przedszkolacy brali także udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.
Relacja 2018-01-21, 12:55 | autor: Justyna Dybek