Wyjazd do Wieruszowskiego Domu Kultury

11 grudnia dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone do obejrzenia przedstawienia teatralnego pt: "Księżniczka na ziarnku grochu" wystawionego przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie.
Inscenizacja zrealizowana została z wykorzystaniem różnych technik i efektów specjalnych - teatru cieni oraz scen żywoplanowych granych przez aktorów w stylowych, barwnych kostiumach. Stworzona została także piękna scenografia.
Przedszkolaki z zachwytem obejrzały spektakl, który był przeplatany wesołymi piosenkami i tańcami.
Jak co roku pojawił się również Święty Mikołaj, który przywitał się z dziećmi i poczęstował je cukierkami.
Wyjazd zakończył się szczęśliwym powrotem do przedszkola. Dzieci miło wspominały chwile spędzone na wspólnej zabawie. Zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom bajka bardzo się podobała.
Relacja 2017-12-11, 14:10 | autor: Małgorzata Gawlik-Gattner