Spotkanie z Mikołajem

Jak co roku do naszego przedszkola przybył Święty Mikołaj. Dzieci z utęsknieniem oczekiwały miłego gościa i z dużym zaangażowaniem przygotowywały się do tego spotkania. Chętnie uczyły się wierszyków i piosenek, aby powitać Mikołaja i sprawić mu miłą niespodziankę. W tym szczególnym dniu przyszły do przedszkola ubrane w kolorze czerwonym oraz mikołajkowych czapkach na głowie. Od samego rana, w każdej grupie, dzieci z niecierpliwością wyglądały przez okna i wsłuchiwały się w dobiegające do przedszkola odgłosy dzwoneczków. Kiedy zebrały się wszystkie w jednej sali, z uśmiechami na twarzy powitały przemiłego gościa, który z workiem pełnym prezentów zjawił się w naszym przedszkolu. Utrudzony daleką podróżą Mikołaj, z zadowoleniem wysłuchał krótkiej części artystycznej wykonanej przez każdą grupę wiekową, począwszy od najmłodszych dzieci, do najstarszych. Po występach nadszedł czas na wręczanie prezentów. Każda z grup zaprosiła miłego gościa do swojej sali, gdzie każde dziecko otrzymało z rąk Świętego Mikołaja swój wymarzony prezent.
Dziękujemy za wszystkie paczki i czekamy na Ciebie Mikołaju znów za rok !
Relacja 2017-12-06, 15:52 | autor: Justyna Dybek