OHP w przedszkolu

W piątek, 24 listopada najmłodsze dzieci z grup Krasnoludki, Żabki i Smerfy spotkała miła niespodzianka. Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia do przedszkola przybyli goście. Były to dziewczęta z OHP wraz ze swoimi wychowawczyniami. Młodzież pod kierunkiem pań postanowiła uczcić razem z najmłodszymi Święto Misia. Podczas spotkania milusińscy wysłuchali bajki pt. „Złotowłosa i trzy niedźwiedzie” a następnie wzięli udział w zabawach muzyczno- ruchowych. Dzieci świetnie się bawiły: śpiewały, tańczyły, naśladowały misie. Na zakończenie zostały jeszcze obdarowane słodkimi upominkami i kolorowymi balonami.
Serdecznie dziękujemy naszym nowym znajomym
z Ochotniczego Hufca Pracy w Wieruszowie, pani Karolinie Pietrzak i pani Marcie Chałupka oraz ich podopiecznym za przygotowane niespodzianki i serdecznie zapraszamy
z kolejnymi.
Relacja 2017-11-30, 10:48 | autor: Magdalena Świerczyńska