Dzień Chłopaka

Jak co roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu ,, Dzień Chłopaka”. Każda grupa, a w szczególności dziewczynki, przygotowały w tym dniu wiele niespodzianek dla swoich kolegów. Były dyplomy dla ,, Odlotowego chłopaka”, słodycze oraz drobne upominki przygotowane z pomocą rodziców.
Uśmiechy na twarzy chłopców były wyrazem wdzięczności a czasami nawet lekkiego zawstydzenia, gdy koleżanka z grupy wręczała swojemu ulubionemu koledze przyniesiony z domu prezent.
Z każdej sali dochodziły dźwięki muzyki, słychać było śpiew i wesołe sto lat. Super zabawa trwała przez cały dzień a dzieci z uśmiechem na twarzy, zadowolone wracały do domów.
Z niecierpliwością czekamy na kolejny taki dzień, a chłopcy już dziś obmyślają , jakie niespodzianki przygotować swoim koleżankom z okazji ich święta.
Relacja 2017-09-30, 18:17 | autor: Justyna Dybek